Największe forum list przebojów Mycharts.pl
56 Konkurs Piosenki Eurowizji 2011 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: 56 Konkurs Piosenki Eurowizji 2011 (/showthread.php?tid=10722)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


- Szymek79 - 06.05.2011 09:35 PM

mike napisał(a):Właśnie ponoć na próbach Kati Wolf wypadała kiepsko...Niektórzy się obawiają, żeby nie powtórzyła "sukcesu" Kate Ryan...

w dobrym występie live upatruję szans naszej reprezentantce.
no niestety występy albo i stety live'y weryfikują faworytów np. nietypowane przed rokiem do zajęcia wysokich pozycji Gruzja czy Ukraina zajęły dobre miejsca a faworyzowane Szwecja, Chorwacja czy Łotwa skończyły w półfinałach a wiadomo że ocena jury opiera się na występie na żywo


- prz_rulez - 07.05.2011 01:40 AM

O przepraszam, Chorwacja brzmiała całkiem nieźle! A i występ Kate Ryan na żywo lubiłem, choć stać ją było na więcej.


- Szymek79 - 07.05.2011 02:44 AM

prz_rulez napisał(a):przepraszam, Chorwacja brzmiała całkiem nieźle! A i występ Kate Ryan na żywo lubiłem, choć stać ją było na więcej.
ale jury się nie spodobała (Chorwacja) notabene to jedna z moich ulubionych kompozycji z zeszłego roku


- Szymek79 - 09.05.2011 12:00 AM

We wtorek już pierwszy półfinał konkursu oto 10 która moim zdaniem awansuje do finału niekoniecznie będzie się to zgadzać z tym co powinno defakto awansować:
Polska - być może to pobożne życzenia i zamiast nas awansuje Albania która ma świetną passę
Norwegia
Turcja
Serbia - myślę że będzie walczyć z Armenią
Rosja - niestety
Szwajcaria - mam nadzieję że jury pomoże tej piosence
Finlandia
Węgry
Azerbejdżan
Grecja - niestety


- NordicBoy - 09.05.2011 05:48 PM

Będę jutro trzymać kciuki za Norwegię! Icon_smile


- mike - 09.05.2011 08:48 PM

To ja przedstawię mój osobisty ranking pierwszego półfinału Icon_smile2

OGAE Mike's vote:
Icon_arrow 1. Szwajcaria
Icon_arrow 2. Azerbejdżan
Icon_arrow 3. Polska
Icon_arrow 4. Finlandia
Icon_arrow 5. Norwegia
Icon_arrow 6. Islandia
Icon_arrow 7. Rosja
Icon_arrow 8. San Marino
Icon_arrow 9. Litwa
Icon_arrow 10. Węgry
11. Grecja
12. Chorwacja
13. Gruzja
14. Serbia
15. Albania
16. Armenia
17. Turcja
18. Portugalia
19. Malta

Pierwsze trzy piosenki przypadły mi do gustu. Do miejsca 9 piosenki przeciętne, a dalej już tylko gorzej. W poprzednich latach poziom był o wiele wyższy.


- Szymek79 - 09.05.2011 09:04 PM

mike napisał(a):Pierwsze trzy piosenki przypadły mi do gustu. Do miejsca 9 piosenki przeciętne, a dalej już tylko gorzej. W poprzednich latach poziom był o wiele wyższy.
nasz półfinał jest po prostu słabszy a na dodatek znajduje się w nim grupa krajów która niezależnie od tego co wyśle i tak jest w finale (Rosja, Grecja,Turcja) nie rozumiem do końca zachwytów Azerbejdżanem bo to jest ich najsłabsza propozycja w ich krótkiej historii w tym konkursie. Z wytypowaniem dziesiątki z drugiego półfinału mam dużo większy problem tam o awans nie liczą się właściwie tylko dwa kraje Mołdawia i Macedonia a pewniakami wydają się Estonia, Dania, Szwecja i Bośnia i Hercegowina a reszta będzie walczyć o pozostał miejsca. Ale o tym po jutrzejszym półfinale Icon_wink2


- prz_rulez - 09.05.2011 09:16 PM

Właśnie chciałem obstawiać, ale wyszło na to, że ktoś ze stałych bywalców finału musiałby odpaść, by weszła Magda... A przecież jeszcze są: Kati Wolf i Evelina Sasenko. Prawda jest taka - jury musialoby ZUPELNIE inaczej glosowac. To jest mozliwe, ale jednak prawdopodobienstwo dosc niskie.
W drugim polfinale bedzie latwiej sie dostac, ale i tak przepadnie pewnie piekna piosenka Nadine Beiler. No i piosenka bulgarska ma przeslanie i ogolnie mi sie podoba, choc niestety Poli nie jest w stanie zaspiewac w 100% jak w wersji studyjnej


- Szymek79 - 09.05.2011 09:34 PM

prz_rulez napisał(a):W drugim polfinale bedzie latwiej sie dostac, ale i tak przepadnie pewnie piekna piosenka Nadine Beiler. No i piosenka bulgarska ma przeslanie i ogolnie mi sie podoba, choc niestety Poli nie jest w stanie zaspiewac w 100% jak w wersji studyjnej
Austria dobrze wypada na próbach więc kto wie, natomiast słabiej na próbach wypadają Gruzja i Armenia więc może jednak republiki Kaukaskie nie awansują w komplecie do finału


- mike - 09.05.2011 10:25 PM

Szymek79 napisał(a):nie rozumiem do końca zachwytów Azerbejdżanem bo to jest ich najsłabsza propozycja w ich krótkiej historii w tym konkursie.
Ja też nie rozumiem, ale ta piosenka ma w sobie coś co mi się podoba Icon_razz


- NordicBoy - 10.05.2011 12:55 AM

NORDICBOY
12- Norwegia
10- Węgry
8- Rosja
7- Polska
6- San marino
5- Azerbejdząn
4- Szwajcaria
3- Finlandia
2- Litwa
1- Chorwacja

Pewnie się jeszcze zmieni, bo teraz dopiero co pierwszy raz wysłuchałem piosenek. Icon_wink


- michal91d - 10.05.2011 09:12 PM

po występie Magdy Tul stwierdzam, że może ona głos i ma, ale do finału się nie dostaniemy.


- furbul - 10.05.2011 09:20 PM

Występ mieliśmy słaby, piosenkę mieliśmy słabą, znowu nie przejdziemy. Standard.
Obie piosenki po naszej były zdecydowanie lepsze i lepiej wykonane.


- NordicBoy - 10.05.2011 09:29 PM

furbul napisał(a):Występ mieliśmy słaby, piosenkę mieliśmy słabą, znowu nie przejdziemy. Standard.
Obie piosenki po naszej były zdecydowanie lepsze i lepiej wykonane.


Zgadzam się, szału nie ma.
Co roku mówię, że nie będzie finału. W tym może być podobnie.
Stella z Norwegii była zdecydowanie lepsza <3


- Yacy - 10.05.2011 09:45 PM

ja na Armenii wyłączyłem TV.

To na pewno nie było lepsze od Magdy!


- chris975 - 10.05.2011 09:56 PM

IMO nasz występ wokalnie był póki co jednym z lepszych.
Mi tam się podobał.

Nie przejdziemy tylko dlatego, że głosowanie znów będzie po sąsiedzku (chyba, że jury nam pomoże).

Armenia to porażka totalna, podobnie jak Rosja czy Malta.


- michal91d - 10.05.2011 09:57 PM

specjalnie włączyłem relację w TV żeby posłuchać Artura Orzecha, a tu ktoś inny, bo mają problemy z łącznością. Teraz to Eurowizja przestaje być dla mnie ciekawa Icon_smile2


- chris975 - 10.05.2011 09:58 PM

michal91d napisał(a):specjalnie włączyłem relację w TV żeby posłuchać Artura Orzecha, a tu ktoś inny, bo mają problemy z łącznością. Teraz to Eurowizja przestaje być dla mnie ciekawa Icon_smile2

Już jest Icon_wink2


- NordicBoy - 10.05.2011 09:59 PM

Armenia była straszna ;/


- Tomekk - 10.05.2011 10:00 PM

Ja ogladam jak zawsze. Na razie srednio. Polska tak sobie. Za to Gruzja mnie zaskoczyla, mimo iz troche sciagniete z Linkinow Icon_smile2