Największe forum list przebojów Mycharts.pl
56 Konkurs Piosenki Eurowizji 2011 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: 56 Konkurs Piosenki Eurowizji 2011 (/showthread.php?tid=10722)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


- mike - 12.05.2011 10:55 PM

Moi faworyci przechooodzą ESTONIA i RUMUNIAA Icon_biggrin


- mike - 12.05.2011 11:00 PM

1. Estonia
2. Ukraina
3. Rumunia
4. Dania
5. Austria
6. Szwecja
8. Słowenia
10. Irlandia

Mołdawia i Bośnia to jakiś żart prawda?!


- prz_rulez - 12.05.2011 11:01 PM

BARDZO, BARDZO się cieszę, że przeszła Nadine Beiler. Jej głos jest PIĘKNY.
Ogólnie wyniki podobają mi się znacznie bardziej niż te z pierwszego półfinału (choć zamiast Danii i Zdob si Zdub wolałbym Danę i Poli, no, ale cóż... nie można mieć wszystkiego Icon_wink2 )


- Szymek79 - 12.05.2011 11:02 PM

mike napisał(a):Mołdawia i Bośnia to jakiś żart prawda?!
Bośnia to była pewna ale Mołdawia to są jakieś żarty ale na pewno dostała 12 z Rumunii i w finale pewnie też dostanie


- Tomekk - 12.05.2011 11:02 PM

Szymek79 napisał(a):oj chyba zapominasz jeszcze o Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech, no a z tą Białorusią mam nadzieję że żartujesz
no tak, faktycznie, ale Francja szans nie ma.
Białoruś to tylko za tekst mi się podobała Icon_mrgreen


- mike - 12.05.2011 11:04 PM

Szymek79 napisał(a):
mike napisał(a):Mołdawia i Bośnia to jakiś żart prawda?!
Bośnia to była pewna ale Mołdawia to są jakieś żarty ale na pewno dostała 12 z Rumunii i w finale pewnie też dostanie

Ale trzeba przyznać, że znaleziono sposób na głosowanie polityczne! Wreszcie liczy się muzyka Icon_smile2 Nie pamiętam, żeby moje typy aż tak się sprawdzały Icon_smile2
Szkoda mi naszych południowych sąsiadów... Mieli ładne reprezentantki Icon_biggrin3


- Szymek79 - 12.05.2011 11:05 PM

prz_rulez napisał(a):BARDZO, BARDZO się cieszę, że przeszła Nadine Beiler. Jej głos jest PIĘKNY.
Ogólnie wyniki podobają mi się znacznie bardziej niż te z pierwszego półfinału (choć zamiast Danii i Zdob si Zdub wolałbym Danę i Poli, no, ale cóż... nie można mieć wszystkiego Icon_wink2 )
no tak wyniki dużo lepsze niż w pierwszym półfinale też mi szkoda Dany w końcu to historia tego konkursu i strasznie mi szkoda Łotwy Zdob Si Zdub to jakieś żarty


- NordicBoy - 12.05.2011 11:06 PM

Mołdawia w finale? :/
Ale cieszę się, że nie ma Izraela. Z reguły jak ktoś drugi raz startuje tak kończy, Lena też się może przejechać. co by nie skończyła jak Charlotte Perelli w 2008 Icon_razz2


- Szymek79 - 12.05.2011 11:07 PM

Tomekk napisał(a):no tak, faktycznie, ale Francja szans nie ma.
Białoruś to tylko za tekst mi się podobała Icon_mrgreen
ja myślę że Francja zbierz większość 12 od jury i teraz czy się spodoba jury


- NordicBoy - 12.05.2011 11:07 PM

mike napisał(a):Szkoda mi naszych południowych sąsiadów... Mieli ładne reprezentantki Icon_biggrin3

Że Słowacja? Mi się nawet piosenka podobała ;D


- chris975 - 12.05.2011 11:07 PM

Mołdawia to była porażka. Nie wiem jakim cudem weszli...
Dana zasłużenie odpadła. Szkoda Słowaczek...

Generalnie ten półfinał chyba lepszy od pierwszego Icon_smile2


- mike - 12.05.2011 11:09 PM

NordicBoy napisał(a):Mołdawia w finale? :/
Ale cieszę się, że nie ma Izraela.
Ja też się cieszę, ten koleś co śpiewał w przebraniu za kobietę był fatalny. Icon_razz

Na stronie eurovision.tv lepiej mi się ogląda niż w telewizji, nie ma tego słabego komentatora, który jest megaopiniotwórczy, a często nie zgadzam się z jego opiniami. Icon_razz Chociaż w zeszłym roku popierał Toma Dice'a i razem świętowaliśmy otrzymywane przez niego punkty Icon_biggrin3


- Szymek79 - 12.05.2011 11:12 PM

NordicBoy napisał(a):Ale cieszę się, że nie ma Izraela. Z reguły jak ktoś drugi raz startuje tak kończy, Lena też się może przejechać. co by nie skończyła jak Charlotte Perelli w 2008 Icon_razz2
Charlotta nie powinna wygrać za pierwszym razem, a Lena ma dużo lepszą piosenkę niż "Hero" Icon_wink2


- Szymek79 - 12.05.2011 11:14 PM

Cytat:Ja też się cieszę, ten koleś co śpiewał w przebraniu za kobietę był fatalny. Icon_razz
ale bez takich nie będziemy tu nikogo obrażać


- Tkk_Bolly - 12.05.2011 11:16 PM

Dużo wyższy poziom niż w pierwszym półfinale. Najlepsza Macedonia w bałkańskich klimatach. Niestety nie przeszła. Nastepnie bardzo chwytliwaDania, Hanna Montana zEstonii i bardzo przyzwoita piosenka ze Słowenii.Myślę, że jakąs dekadę temu to światowa gwiazda pop zgodziła by się miec taki numer w repertuarze, a sama wokalistka miała podobny głos do Aguilery. A ten lowelas ze Szwecji już mi się osłuchał, ale w sumie dobrze, że przeszedł


- Szymek79 - 12.05.2011 11:17 PM

Notowania bukmacherów po 2 półfinałach:

Francja - 13/8
Irlandia - 9/2
Azerbejdżan - 9/1
Wielka Brytania - 12/1
Niemcy - 16/1
Estonia - 20/1
Szwecja 20/1
Dania - 22/1


- przemek - 12.05.2011 11:24 PM

Ja jestem zdziwiony, że Bułgaria w ogóle bez echa, dla mnie to była najlepsza piosenka podczas koncertu, chociaż w wersji studyjnej wypada słabiutko. Odwrotnie z Holandią, która na żywo zabrzmiała dużo gorzej - ale obie przepadły z kretesem. Tak jak Słowaczki, które wyglądały jak klony Bree z "Gotowych na wszystko" Icon_wink2


- mike - 12.05.2011 11:26 PM

Dziwne, że Irlandia jest faworytem. Według mnie przepadną w finale w morzu niezłych utworów. Francja mnie też nie porywa. Ciekawe kto wygra w tym roku. Węgry raczej nie, ale mogą być wysoko. Ciężka sprawa Icon_razz


- prz_rulez - 12.05.2011 11:30 PM

"Na inat" słabe w wersji studyjnej?! No nieeeeeee, nie zgadzam się!


- Szymek79 - 12.05.2011 11:32 PM

przemek napisał(a):Ja jestem zdziwiony, że Bułgaria w ogóle bez echa, dla mnie to była najlepsza piosenka podczas koncertu, chociaż w wersji studyjnej wypada słabiutko. Odwrotnie z Holandią, która na żywo zabrzmiała dużo gorzej - ale obie przepadły z kretesem. Tak jak Słowaczki, które wyglądały jak klony Bree z "Gotowych na wszystko" Icon_wink2
właśnie się wahałem między Holandią a Rumunią i postawiłem na tą pierwszą no i po livie wiedziałem że źle postawiłem a Bułgaria gdyby była po angielsku to kto wie. Zauważcie że z piosenek które awansowały z półfinałów tylko Serbia nie śpiewała po angielsku, więc Magda może jednak błąd zrobiła że zrezygnowała z angielskiej wersji