Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Sorry Boys - Hard Working Classes - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Sorry Boys - Hard Working Classes (/showthread.php?tid=10094)



Sorry Boys - Hard Working Classes - emigrant - 14.12.2010 06:17 PM

[Obrazek: sorry_boys_hard_working_classes.jpg]

A ja wszystkim polecam coś z Polski - pierwszą płytę grupy Sorry Boys.
Wyczekiwana, ładna, dobra i przede wszystkim to POLSKA PŁYTA !!! Icon_smile2

CANCER SIGN LOVE

Płytkę doniósł mi dziś listonosz. Icon_smile2 <033>


- saferłel - 21.12.2010 02:20 PM

Załamka. Strasznie nudny jest ten projekt. Polacy znów wzięli się za nagrywanie w stylu zachodnim i wyszło tragicznie. Nie wiadomo czy to rock alternatywny, pop/rock, jakaś elektronika czy jeszcze mniej strawne hybrydy. Wyszło melancholijnie i rozlaźlie. Wokalistka też pogłębia taki melancholijnie-metaliczny klimat. Co więcej, chcieli różnymi bajerami zakryć brak ewidentnie dobrych melodii, więc przeprodukowali płytę na maxa. Wielki zawód, bo spodziewałem się ciekawej pozycji.


- AKT! - 21.12.2010 04:36 PM

O, jak przeprodukowali, to nawet nie włączam. Nie ma nic gorszego od przeprodukowanego rocka (bo inne gatunki jeszcze jakoś się bronią).


- saferłel - 21.12.2010 04:41 PM

Niestety. Jest bardzo głośno, każdy instrument chce być na pierwszym planie, a do tego słychać zbyt wiele efektów ''kombinowania z niczym'' (przyciszanie, przestery wsadzone ot tak, bez przyczyny, jakieś załamania, pseudo shoegaze, trip hop....)
Ale przede wszystkim jest nudno.


- AKT! - 21.12.2010 04:42 PM

A to jednak posłucham Icon_razz

edit: ojej, nie
może inne nagrania będą lepsze, ale to jest faktycznie bardzo sztampowe, szczególnie ta perkusja mnie dobija czy raczej jakiś pseudotriphopowy beat, i melodia faktycznie nieszczególna


- emigrant - 01.02.2011 07:17 PM

a ja twierdzę, że to kopalnia przebojów Icon_smile2 Icon_wink2 i jeden z lepszych projektów w tej chwili na krajowym rynku
Proponuję otworzyć szerzej uszy Icon_wink2
Dla mnie na tej płycie nie ma ani trochę nudy