Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Gorillaz - The Fall - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Gorillaz - The Fall (/showthread.php?tid=10034)

Strony: 1 2


Gorillaz - The Fall - bugman - 08.12.2010 01:07 PM

premiera w swieta :DDDD na oficjalnej stronie gorillaz

szczegolow wiecej na razie znam, ale to beda najpiekniejsza swieta EVER Icon_biggrin


- furbul - 10.12.2010 12:55 AM

Ha! No proszę.
Teledysk w Wigilię, a cała płyta 25 grudnia za darmo do pobrania z ich strony w ramach prezentu Icon_wink Świetnie ;D


- AKT! - 10.12.2010 01:12 AM

Jestem ciekaw co to będzie i o co chodzi. Podobno cała płyta została stworzona na iPadzie...


- furbul - 10.12.2010 01:14 AM

Tak, dokładnie.
A o co chodzi? Po prostu czwarta studyjna płyta.


- saferłel - 10.12.2010 01:19 AM

Hmmm, zobaczymy jaki będzie tego efekt. W sumie cieszę się i nie. To o czym pisałem kiedyś z Radkiem - jego obawy, że to niekoniecznie musi być coś wielkiego, takie drugie ''Democrazy''. Płyta dla jaj stworzona naprędce. Wolałbym poczekać jeszcze z rok na pełnoprawny album niż, żeby dyskografię Gorillaz zapchało takie niewiadomoco.


- AKT! - 10.12.2010 01:47 AM

No ja mam wątpliwości czy to będzie czwarta pełnoprawna płyta właśnie...


- bugman - 10.12.2010 01:11 PM

aaktt napisał(a):No ja mam wątpliwości czy to będzie czwarta pełnoprawna płyta właśnie...
to nie jest 4 pelnoprawna plyta gorillaz. to jest po prostu prezent dla fanow od zespolu, za wspaniala reakcje fanow na koncertach (po USA ukazala sie wielkim sukcesem),w Europie tez bylo znakomicie (niektore koncerty yprzedane) sam widzialem reakcje fanow i to byl 1(jaki widzialem) koncert w Niemczech gdzie Niemcy sie bawia!ja w kazdym razie ostrze sobie zabki. czy to bedzie demo crazy 2 ? szczerze, watpie. po 1 beda goscie. po 2 demo crazy wyszlo 7 lat temu wiec teraz technika poszla niesamowicie do przodu. obraz plyty dostaniemy w wigilie w singlu, choc w cale sie nie zdziwie jak pare dni wczesniej jakis mix plyty udostepnia.


- furbul - 10.12.2010 07:17 PM

bugman napisał(a):to nie jest 4 pelnoprawna plyta gorillaz. to jest po prostu prezent dla fanow od zespolu
Jedno nie wyklucza drugiego. Przecież później mogliby to oficjalnie wydać na nośnikach.


- bugman - 10.12.2010 09:20 PM

furbul napisał(a):
bugman napisał(a):to nie jest 4 pelnoprawna plyta gorillaz. to jest po prostu prezent dla fanow od zespolu
Jedno nie wyklucza drugiego. Przecież później mogliby to oficjalnie wydać na nośnikach.

i tak pewnie bedzie ale to nie zmienia faktu ze to bedzie bardziej zbior pomyslow, demowek, niz wyszlifowana w studiu plyta.


- bugman - 15.12.2010 02:00 PM

damon dzis wyznal ze plyta bedzie sie nazywac THE FALL. beda goscie na plycie (prawdopodobnie ne.r.d, de la soul, little dragon, bobby womback)


- bugman - 15.12.2010 05:29 PM

Zeby pysznego smaczka narobic (na nowa plyte) GORILLAZ akustycznie:

TO BINGE (z LITTLE DRAGON, sliczne!!)
http://www.youtube.com/watch?v=oWS_kOYvw4U

i mroczne RHINESTONE EYES
http://www.youtube.com/watch?v=NyA7D4FoR5I


- furbul - 24.12.2010 11:08 PM

Jest już "Phoner to Arizona". Takie to bardzo średnie :/


- saferłel - 24.12.2010 11:11 PM

Z tym ''Phonerem'' spore zamieszanie. Raz pojawia się z wokalem, raz jako demo, raz jako oficjalny klip instrumentalny. Ja czekam do jutra Icon_biggrin Ale myślę, że Łukasza ciężko będzie zadowolić po Kasi Kowalskiej Icon_razz2


- furbul - 24.12.2010 11:30 PM

Tak, żaden Destroyer nie ma do niej startu, PJ Harvey może się od niej tylko uczyć Ba! Teraz nawet gwiazda DM mi zbladła ;P


- saferłel - 24.12.2010 11:45 PM

A ile znasz płyt PJ, że tak wyrokujesz Icon_razz2?


- furbul - 24.12.2010 11:52 PM

Bardzo dużo.


- bugman - 25.12.2010 02:50 AM

mam plyte!!!! Damon badz mym mezem :DDDD Revolving doors mnie miazdzy! przepiekna rzecz! Hillbily tez bardzo fajne! AAA!


- saferłel - 25.12.2010 03:05 AM

Icon_smile2


- bugman - 25.12.2010 04:14 AM

wrazenia na goraco. wow!the phoner i the speak najslabsze z plyty (nie liczac seattle ale to 38 sekund jodlowania) numer z bobbym na wokalu-WOW! tysiac razy lepiej niz clound z plazy! detroit-2 minuty szalenczego tanca. najlepsze jak an razie revolving doors. brawo damon brawo! takie cos w 1 miesiac. szacun !


- saferłel - 25.12.2010 01:25 PM

Nie, nie oszukujmy się. Płyta jest słaba Icon_wink2 Jednak Ipad nie zastąpi profesjonalnego studia czy wypracowanych przez miesiące aranży i pomysłów. Jak na Gorillaz jest to rzecz mocno średnia.